Кавер-гурт Costa-Rica в ресторані Churchill-inn

Створення гурту Costa-Rica повязане з нашим знайомством. Костя-Віка, Коста-Ріка... Ми загуглили і побачили, що є така країна, Збірна України по футболу обігрує їх збірну з рахунком 11-0. Хоч маленька, але це країна зі своїми традиціями та культурою. Саме цікаве, що в 2012 році вони визнані  найщасливішою країною світу. Нам це дуже сподобалось, тому ми вирішили взяти її за назву групи.

Для нас створили макет логотипу, розробили сайт, провели ряд фотосесій. Презентація гурту відбулась 8 травня в Києві, в клубі DLux. 

Нам допомагали звукорежисер, діджей. Ми співаємо найсвіжіші хіти. Музика - клубного стилю, в форматі машап.  Машап - це не трек від біта до біта, який триває, як правило, 3 - 3,5 хвилини: два приспіви, два куплети. Це дуже важко!  Зараз час змінився, і коли люди танцюють, вони хочуть потанцювати вдосталь і відчути атмосферу на 100%. Тому ми за 20 хвилин відіграємо не 5 треків, а  11-12. З Dj Sagan ми записали пісню "Be sexy now". Влітку працювали в концертах, де співали гурти "Неангели", "Нікіта", Седакова. Працювали в Києві, Одесі, Нью-Йорку, навіть їздили в анексований Крим, співали за Україну.

Взагалі, такого немає ні в кого. Всі артисти кажуть, що такого ще не бачили. У нас працює вокалістка, саксофоніст, Мс, Діджей. Варто змінювати формат. клубна культура, як вона є, в Україні живе близько 10 років. Трохи набридли  звичні мс, діджеї та гоу-гоу дівчата. 

Та найбільший мотив створення гурту - бути постійно разом: ми разом працюємо, допомагаємо один одному, підтримуємо і опікаємо, мандруємо.

аше перше побачення відбулось в театрі ім.Франка, на спектаклі "Хазяїн". Ми разом граємо в теніс, і в дорозі разом читаємо вголос. Зараз читаємо книгу "Отец Арсений", то така духовна книга. А ще ми любимо разом мріяти.  

Костя: "У мене була така практика, що я щось намріяв собі, і нічого не здійснилось. А коли мріяти тихенько - то все вдається."

Віка: "А я колись мріяла про чоловіка, щоб він мене міг підтримати, допомогти в роботі. Щоб він трошечки був творчий. Я ж не знала, який у мене буде чоловік - може, токар, чи мясник. І не зрозуміє мого напрямку роботи. Тому я мріяла, аби розумів, підтримував, не ревнував, коли я виступатиму на концертах, сценах чи в ресторанах."

Для нас Churchill-inn - це невеличка історія, повязана з нами, нашим днем вінчання. Ми сюди приходимо, наче додому. Тут є частинка чогось сімейного для нас. Такий собі фундамент. 

Churchill-inn - то для мене така гордість. Тому що я відкривав даний ресторан з розумінням справи, з великим досвідом.

А ще Churchill-inn - справді сімейний, тому що власники тут знаходяться постійно, тому що тут завжди є живі квіти.

 

Місце: ресторанна зала Churchill-inn 

Фото: Таня Петрова