Олена Вихристюк збалансована у всьому

 

 

Олена Вихристюк, власниця торгівельної мережі "Україночка", завітала до Churchill Inn, щоб відпочити від круговерті бізнес-справ. В розмові з’ясувалося, що Олена – прихильниця здорового способу життя, питомо українських цінностей та відповідального ставлення до всього, чим займаєшся.

 

Як Ви для себе визначаєте, що таке здорове харчування та здоровий спосіб життя?

Я думаю, що здоровий спосіб життя дуже важливий для кожної людини, яка мріє і бажає прожити  своє життя ефективно. А здорові натуральні продукти – це енергія, це наш настрій. Коли ти маєш енергію, ти, відповідно, позитивно розвиваєш своє життя

Яких правил дотримуєтесь?

По-перше, практикую пити по-півтора-два літри води впродовж дня. По-друге, користуюсь роздільним харчуванням. Дуже мало вживаю хліба, якщо хліб – то тільки з  салатами. Вже не пам’ятаю, коли їла хліб з м’ясом чи якусь кашу з м’ясом. Більше вживаю риби, морепродуктів.

Сім’я живе за цими принципами разом з Вами?

Я людина досить зайнята, але обов’язково пам’ятаю про ці важливі функції, бо вони збагачують душевно, духовно і тебе, і родину. Стараюсь готувати здорові страви, які не займають багато часу: запікаю рибу, м’ясо, люблю готувати морепродукти.

Поділіться рецептом улюбленої страви?

Улюблена страва – це червона риба запечена в духовці з соком лимона. Можна змастити домашньою сметаною, яку, до-речі, дуже люблю. Готую також дорадо. Рецепт звичайний: сіль, перець, базилік, кілька крапель чи столова ложка оливкової олії на фольгу – і в духовку на деко на 20 хвилин.

Раніше вважалось, що здорові продукти є винятково на ринку. Ви з цим згодні?

Думаю, на сьогодні не лишилося на ринку тих бабусі, які продають домашнє і натуральне! Звичайно, я, як власник торгівельної мережі, скажу, що тільки в "Україночці" найсвіжіше. Принаймні, ми за тим слідкуємо. В нас є цілий відділ, який займається закупками і який відбирає постачальників продукції в нашу мережу.

Українці звертають увагу на те, чи продукти, які вони вживають, здорові, натуральні, вирощені в екологічних районах, без хімікатів?

На жаль, ні. Дуже хотілося б, щоб культура споживання в нас підвищувалась і наші люди більше звертали увагу на якість. Нехай би менше з’їдала родина за місяць, але більш якісної продукції.

Як розпізнати, чи продукти здорові – за смаком, зовнішнім виглядом чи інакше?

Потрібно обов’язково читати інформацію на упаковці. Про овочі та фрукти треба запитувати в працівників відділу – походження, хто виробник... Щодо надто гарних фруктів... Я особисто, коли беру яблука, кажу працівникам – мені потрібні яблука тільки українські, не важливо – гарні вони чи ні. А щоб пити якісне молоко, раджу поїхати за місто і знайти порядну родину, яка дійсно сама вирощує корів.

Тобто, Ви прихильні до всього українського, місцевого?

В цілі нашої компанії записано – популяризувати українські генетичні цінності. Я вважаю, що наша нація – неймовірна! Ми люди гостинні, теплі, душевні, щирі, щедрі. Крім того, мені бог подарував якість – я дуже люблю людей і все українське – в мене на генетичному рівні! Тому я й свою компанію назвала "Україночка" ще у 2001 році! У мене в офісі на стіні є надпис: "Україна – це сильна потужна держава, де живуть заможні, позитивні, благополучні, високоінтелектуальні, висококультурні люди". Моя компанія є втіленням цих слів, наше кредо – працювати з любов’ю і вдячністю. Кожне місце, куди ми приходимо, змінюється на краще!

Щоб стало краще в усій країні, що для цього потрібно робити?

Я недавно бачила передачу про готелі Закарпаття і Угорщини. Геотермальні води ті ж самі, екологія та ж сама. Чому ж в Угорщині людей багато – туди їдуть. А до нас ні?

Чому?

Тому що немає рівня сервісу. А сервісу немає, тому що люди не готові служити один одному. Отже, в першу чергу я раджу всім максимально викладатися. Чи це державний службовець, чи депутат, чи власник магазину, чи власник готелю... Коли у своєму житті людина викладається, з вболіванням працює, любить свою справу, поважає людей,  тоді ситуація в нашій країні – в бізнесі, в економіці – зміниться.

Люди зазвичай співчувають іншим, але рідко щось роблять, щоб покращити ситуацію. Потрібен якийсь особливий склад розуму і характер, щоб перейти від бездіяльності до дії?

 

Найголовніше – треба мати бажання щось робити, як і в будь-якій справі. Якщо ти маєш бажання і не лінуєшся, якщо в тебе є цінності і духовні якості, на це не треба багато ні розуму, ні часу. Можна допомагати абсолютно різним шляхом. В "Україночки" є такий різновид благодійності як висаджування дерев. На вулиці Фрунзе вже є ціла алея з наших дерев!