Ресторан

Філософія Сhurchill—Inn в тому, щоб створити атмосферу, місце, де в будь-який момент незалежно від того це п’ятниця, субота, чи понеділок людям було зручно приїхати, поспілкуватися, з’їсти гарні страви, випити хороші напої і отримати естетичну насолоду від обслуговування, подачі, страв, смаку. А естетика, як ви знаєте, рахує свій вік не роками, а епохами, в яких є місце витриманому алкоголю, правильній музиці, дорогій сигарі, тактовному офіціанту та вишуканим манерам.

Дуже прагнули особливості. Тому для розроби кухні ми запросили Руслана Сорочинського, шеф-кухара зі Львова, який має 49 міжнародних дипломів. Він розробив меню, яке уже подобається нашим гостям. Варто відмітити, що з Русланом ми домовились, що він буде приїзджати до нас в гості, куштувати те, що ми готуємо за його авторською рецептурою та вводити нові позиції. 

Сhurchill—Inn - це місце, де людина повинна отримувати задоволення, розпочинаючи від інтер’єру,  екстер’єру, музики, обслуговування, смаку страв та власних спостережень і відчуттів. 

Сhurchill—Inn має надзвичайно велику барну карту, доповненням до якої є дорогі сигари. В приміщенні палити не можна. Для цього є літня тераса, де навіть взимку можна закутатись в плед і скурити сигару або посьорбати кави.